Krocení Pégasa.
Linoryt 25,8 x 18,6 cm. Signováno a datováno tužkou vpravo dole L. Mikulka 1969. Vpravo dole tužkou název. Pasparta, fólie.
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)
2 100 Kč (2 481 Kč)
2 100 Kč (2 481 Kč)
Dražitel č.9, 28. 10. 2017 23:33