Holoubek.

Holoubek.

Antonová, Alena (1930)

Lept 25,8 x 16,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou A. Antonová 80. List č. 12,/60.

Chagall I., str. 46 - 47.

Vyvolávací cena
280 Kč (331 Kč)

280 Kč (331 Kč)

Balon za stromem.

Balon za stromem.

Bím, Tomáš (1946)

Barevná litografie 19 x 14,3 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 77. List č. 75/80.

Chagall I, str. 165 - 166.

Vyvolávací cena
500 Kč (591 Kč)

750 Kč (886 Kč)

Pozvánka na setkání přátel Krásných umění.

Bím, Tomáš (1946)

Barevná litografie 28 x 19,3 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1977.

Chagall I, str. 165 - 166. Dvořák 494.

Vyvolávací cena
350 Kč (414 Kč)

350 Kč (414 Kč)

Pozvánka na oslavu narozenin Tomáše Bíma.

Bím, Tomáš (1946)

Barevná litografie 28 x 19,3 cm. Signováno nahoře uprostřed v desce, nedatováno. Rok 1977.

Chagall I, str. 165 - 166. Dvořák 495.

Vyvolávací cena
350 Kč (414 Kč)

350 Kč (414 Kč)

Tenisové hřiště.

Tenisové hřiště.

Bím, Tomáš (1946)

Barevná litografie 11,9 x 8,9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 79. List č. 32/200.

Chagall I, str. 165 - 166.

Vyvolávací cena
300 Kč (354 Kč)

325 Kč (384 Kč)

Brázda, Jiří (1952 - 1)

Kombinovaná technika 12 x 8,8 cm. Signováno a datováno dole uprostřed JBrázda 99.

Chagall I., str. 209.

Vyvolávací cena
300 Kč (345 Kč)

300 Kč (345 Kč)

P.F. 1994 Dalibor Chatrný.

P.F. 1994 Dalibor Chatrný.

Chatrný, Dalibor (1924 - 2012)

Litografie 7,4 x 13,5 cm. Signováno a datováno na rubu tužkou. Tisk na kartonu.

Chagall VI., str. 433 - 434.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

TOYEN.

(Originální suchá jehla) TOYEN.

Ivšič, Radovan (1921 - 2009)

Paříž, E.P.I., 1974. Edice Filipacchi. Clpl. vazba s ražbou a zlacením, pap. obálka vevázána. celoplátěné pouzdro. 71 s. Návrh vazby Toyen. Text Radovan Ivsic. Barevné a čb. fotografie v textu. Vložena originální suchá jehla od Toyen, signována a číslována tužkou. List č. 43/50. Celkem 99 číslovaných výtisků, z toho č. 1 obsahuje originální suchou jehlu a mědirytinu od Toyen a čísla číslována H.C. 1 - H.C. 50 originální suchou jehlu od Toyen. Tento výtisk jeden z 50, č. 43.

Ladman 567.

Vynikající stav.

Vyvolávací cena
45 000 Kč (53 168 Kč)

Vesmír.

Vesmír.

Liesler, Josef (1911 - 1991)

Barevný dřevoryt 21 x 10,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole tužkou Liesler 62.

Chagall VII, s. 144 - 146.

Vyvolávací cena
220 Kč (260 Kč)

220 Kč (260 Kč)

Poděkování a P.F. 1979 - 1999 Lumír Randýsek.

Liesler, Josef (1911 - 1991)

Arch papíru. Vlevo barevná litografie 12,4 x 8,7 cm signovaná a datovaná dole uprostřed tužkou Liesler 77. Vpravo tištěný text.

Chagall VII, s. 144 - 146.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

150 Kč (177 Kč)

Luis Fógl.

Luis Fógl.

Linoryt 10,2 x 10,2 cm. Signováno a datováno dole uprostřed červenou pastelkou A. Mikulka 1972.

Vyvolávací cena
280 Kč (331 Kč)

305 Kč (360 Kč)

10. 4. 2022 20:04

Závodník.

Závodník.

Milén, Eduard (1891 - 1976)

Kresba tuší 13,2 x 11,8 cm. Signováno vpravo dole iniciálou, nedatováno. Pasparta.

Chagall VIII, s. 307 - 308.

Vyvolávací cena
300 Kč (354 Kč)

300 Kč (354 Kč)

p.f. 1961.

p.f. 1961.

Moravec, Alois (1899 - 1987)

Litografie ručně kolorovaná akvarelem 13,9 x 21,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou.

Chagall IX, str. 55 - 56.

Vyvolávací cena
120 Kč (142 Kč)

Malé básně

Malé básně

Muzika, František (1900 - 1974)

Lept 10,2 x 5,8 cm. Nesignováno, nedatováno, rok 1929.

Chagall IX, str. 145 - 147.

Vyvolávací cena
700 Kč (827 Kč)

700 Kč (827 Kč)

Krysař.

Krysař.

Rittstein, Michael (1949)

Barevná litografie 42 x 29,5 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře tužkou M. Rittstein 81. List č. 37/50.

Chagall XII, str. 350 - 352.

Vyvolávací cena
2 000 Kč (2 363 Kč)

Ex Libris Jar. Celík.

Ex Libris Jar. Celík.

Roučka, Pavel (1942)

Barevná litografie 10,4 x 7 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno.

Vyvolávací cena
100 Kč (118 Kč)

100 Kč (118 Kč)

Pozvánka 75 SČB.

Pozvánka 75 SČB.

Roučka, Pavel (1942)

Arch papíru. Na první straně barevná litografie 21,9 x 15,8 cm od Pavla Roučky. Signováno vpravo dole tužkou, list č. 131/150. Na čtvrté straně tištěná báseň od Karla Sýse. Pod básní podpis modrým perem.

Chagall XIII., str. 77 - 79.

Vyvolávací cena
200 Kč (236 Kč)

200 Kč (236 Kč)

PF 1983 Jaryna a  Karel Šafářovi.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Kombinovaná technika 11,9 x 7,3 cm. Signováno dole uprostřed tužkou. Pod grafikou tištěný text.

Chagall XV., str. 345.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

Hlava dívky.

Hlava dívky.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Linoryt 15,1 x 8,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.

Chagall XV., str. 345.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

Složená gratulace panu Jiřímu Suchému.

Šalamoun, Jiří (1935 - 2022)

Barevná litografie  69,7 x 40,2 cm. Signováno a datováno na rubu tužkou Jiří Šaloun 81. List č. XII./XXXI./70. Složeno do formátu A4.

Chagall XV., str. 62-364.

Vyvolávací cena
2 000 Kč (2 363 Kč)

3 200 Kč (3 781 Kč)

10. 4. 2022 20:05