(Jiřincová Ludmila) Portugalské listy a odpovědi. Dopisy portugalské jeptišky Mariany Alcoforado francouzskému důstojníku rytíři de Chamilly.

Praha, Jaroslav Picka, b.d. Clkož. vazba s ražbou a zlacením, zlatá ořízka, kapitálek, fólie. Papírová obálka vevázána, 33 (1) s. Litografie ve frontispisu signovaná tužkou a tři ilustrace Ludmila Jiřincová. Listy přeložil Hanuš Jelínek, odpovědi Lída Picková. Neudaný počet výtisků.

Bubla 5547.

Portugalské listy a odpovědi. Dopisy portugalské jeptišky Mariany Alcoforado francouzskému důstojníku rytíři de Chamilly.

950 Kč (1 122 Kč)