Commedia dell´arte I.
Barevná suchá jehla 29,6 x 39,2 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Tichý 43. List č. 444/500. Rám, pasparta, sklo. Vydalo nakladatelství ELK, vlevo dole suchá pečetˇ.
Dvořák 64.
19 000 Kč (22 449 Kč)
19 000 Kč (22 449 Kč)
19 000 Kč (22 449 Kč)
19 000 Kč (22 449 Kč)
Dražitel č.30, 28. 10. 2017 17:18