Commedia dell´arte I.

Tichý, František (1896 - 1961)

Barevná suchá jehla 29,6 x 39,2 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Tichý 43. List č. 444/500. Rám, pasparta, sklo. Vydalo nakladatelství ELK, vlevo dole suchá pečetˇ.

Dvořák 64.

Commedia dell´arte I.

19 000 Kč (22 449 Kč)
19 000 Kč (22 449 Kč)

Dražitel č.30, 28. 10. 2017 17:18