(vazba, John Jiří) Z lyriky.

Buonarroti, Michelangelo (1475 - 1564)

Praha, Nakladatelství československých výtvarných umělců, 1958. Kresby a verše svazek 3. Clpg. vazba se zlacením a kresbou tuší, zlatá ořízka, kapitálek, košilka, kartonové pouzdro s aplikovaným koženým štítkem. Papírová obálka vevázána, 81 (4) s. Vázal Jiří Fogl v roce 2000. Signováno a datováno v tiráži a značkou na předsádce. Litografie ve frontispisu a ilustrace Jiří John. Litografie signována a datována tužkou. Překlad, doslov a vysvětlivky Jan Vladislav. Celkem 1500 výtisků.

Z lyriky.

3 500 Kč (4 135 Kč)
11 500 Kč (13 587 Kč)

Dražitel č.33, 28. 10. 2017 23:15