Škádlivé povídky.

La Fontaine, Jean de (1620 - 1694)

Brno, Václav Perout, 1922. Plpg. vazba s ražbou a zlacením, zlatá ořízka, 103 (1) s. Přeložil Jiří Tichý. Lept ve frontispisu signovaný tužkou Zdeněk Juna. Ilustrace v textu. Neudaný počet výtisků, tento č. 109.

Vazba vyšisována.

Škádlivé povídky.

300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)

Dražitel č.10, 26. 10. 2017 22:10