Škádlivé povídky.
Brno, Václav Perout, 1922. Plpg. vazba s ražbou a zlacením, zlatá ořízka, 103 (1) s. Přeložil Jiří Tichý. Lept ve frontispisu signovaný tužkou Zdeněk Juna. Ilustrace v textu. Neudaný počet výtisků, tento č. 109.
Vazba vyšisována.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
Dražitel č.10, 26. 10. 2017 22:10