Josef Istler. Soubor grafiky 1942 - 1946.

Bez místa vydání, Kabinet grafického umění, 1946. OBr., 15 s. Ve frontispisu barevný dřevoryt Josefa Istlera signovaný a datovaný tužkou uprostřed. Text Karel Teige. Katalog IX. výstavy Kabinetu grafického umění, konané v květnu 1946.

Skupina Ra str. 133.

29. 10. 2017 00:38

1 300 Kč (1 536 Kč)
3 700 Kč (4 372 Kč)

Dražitel č.33, 29. 10. 2017 00:23