List k valnému shromáždění Spolku českých bibliofilů.

Born, Adolf (1930 - 2016)

Serigrafie se žlutým podtiskem 11,9 x 17,6 cm. Signováno tužkou uprostřed, nedatováno. Rok 1984. Tisk na ručním papíře. Pod serigrafií natištěn text. List pro účastníky valného shromáždění SČB v Památníku národního písemnictví v Praze dne 14. dubna 1984. Věnoval předseda spolku PhDr. František Dvořák. Podpis Františka Dvořáka černým perem.

Chagall I., str. 194 - 195.

29. 10. 2017 00:02

550 Kč (650 Kč)
1 800 Kč (2 127 Kč)

Dražitel č.26, 28. 10. 2017 23:47