Ex Libris Jaroslav Mrázek.
Barevný dřevoryt 18,8 x 12 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1949.
Hruška str. 288 - 289.
650 Kč (768 Kč)
650 Kč (768 Kč)
650 Kč (768 Kč)
650 Kč (768 Kč)
Dražitel č.23, 27. 10. 2017 23:16