Ex Libris MUDr. Ludvík Klenka.
Barevný dřevoryt 13,10,4 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. Rok 1945.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
Dražitel č.23, 27. 10. 2017 23:12