Ex libris Ignáta Herrmanna.
Dvě zinkografie na zeleném papíře: 1. Z knih Ignáce Herrmanna. 4,1 x 5 cm. Signováno vpravo dole v desce iniciálou. 2. Švanda dudák. Poutník humoristický. 6 x 3,9 cm. Signováno v desce vlevo dole. Nedatováno. Obě zinkografie na jednom listu.
Rytíř 7.
50 Kč (59 Kč)
50 Kč (59 Kč)
50 Kč (59 Kč)
50 Kč (59 Kč)
Dražitel č.36, 28. 10. 2017 23:26