Návrh titulního listu časopisu Švanda dudák.
Lavírovaná kresba tuší 13,8 x 9 cm. Signováno vlevo dole Aleš, nedatováno.
Toman I., str. 10 - 13.
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
8 100 Kč (9 570 Kč)
8 100 Kč (9 570 Kč)
Dražitel č.4, 28. 10. 2017 17:12