Návrh titulního listu časopisu Švanda dudák.

Aleš, Mikoláš (1852 - 1913)

Lavírovaná kresba tuší 13,8 x 9 cm. Signováno vlevo dole Aleš, nedatováno.

Toman I., str. 10 - 13.

2 500 Kč (2 954 Kč)
8 100 Kč (9 570 Kč)

Dražitel č.4, 28. 10. 2017 17:12