Figura.

Matal, Bohumír (1922 - 1988)

Barevná kresba fixem 25,4 x 16 cm. Signováno a datováno vlevo dole 9/VI 81. Matal. Rám, pasparta, sklo.

Chagall VIII., str. 120-121.

Znalecký posudek PhDr. Luděk Jirásko, AVU.

Figura.

26. 3. 2017 00:10

2 000 Kč (2 363 Kč)
2 100 Kč (2 481 Kč)

Dražitel č.30, 25. 3. 2017 23:55