Commedia dell´arte I.

Tichý, František (1896 - 1961)

Barevná suchá jehla 29,6 x 39,2 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Tichý 42. List č. 129/500. Pasparta. Vydalo nakladatelství ELK, vlevo dole suchá pečetˇ.

Dvořák 64.

Výborný stav. Sbírka MUDr. Vlastimila Janíčka.

Commedia dell´arte I.

26. 3. 2017 00:13

16 000 Kč (18 904 Kč)
17 000 Kč (20 086 Kč)

Dražitel č.30, 25. 3. 2017 23:58