Commedia dell´arte I.
Barevná suchá jehla 29,6 x 39,2 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Tichý 42. List č. 129/500. Pasparta. Vydalo nakladatelství ELK, vlevo dole suchá pečetˇ.
Dvořák 64.
Výborný stav. Sbírka MUDr. Vlastimila Janíčka.
26. 3. 2017 00:13
26. 3. 2017 00:13
16 000 Kč (18 904 Kč)
16 000 Kč (18 904 Kč)
17 000 Kč (20 086 Kč)
17 000 Kč (20 086 Kč)
Dražitel č.30, 25. 3. 2017 23:58