Zátiší na lodi.
Mědiryt 25 x 17,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole v kameni. Nedatováno. Rok 1984. List č. 132. Pasparta, fólie. Tisk na ručním papíře.
Chagall I, str. 200 - 201.
Pozůstalost MUDr. Vlastimila Janíčka.
1 600 Kč (1 890 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)