Návrh obálky časopisu Švanda dudák.
Kresba černým perem 16 x 11,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole perem Aleš 1892. Pasparta.
Toman I., str. 10 - 13.
26. 3. 2017 00:18
26. 3. 2017 00:18
2 900 Kč (3 426 Kč)
2 900 Kč (3 426 Kč)
6 600 Kč (7 798 Kč)
6 600 Kč (7 798 Kč)
Dražitel č.15, 26. 3. 2017 00:03