Milenci šílenci II.

Rittstein, Michael (1949)

Barevná litografie 29,5 x 42 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed M. Rittstein 81. List č. 57/70.

Chagall XII., str. 350 - 352.

Milenci šílenci II.

3 000 Kč (3 545 Kč)