Milenci šílenci II.
Barevná litografie 29,5 x 42 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed M. Rittstein 81. List č. 57/70.
Chagall XII., str. 350 - 352.
3 000 Kč (3 545 Kč)
3 000 Kč (3 545 Kč)