Ptáci.
Lept 8,3 x 14,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole V. Zykmund 1960/74. List č. 11/20.
Chagall XXI., str. 317 - 319.
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)