Rukopis bez názvu.

Aleš, Mikoláš (1852 - 1913)

Vtipně laděný text o české ryzosti Alšova rodu. Psáno po jedné straně černým perem. Nedatováno. Signováno vlevo nahoře a dole uprostřed značkou.

Rukopis bez názvu.

26. 3. 2017 00:15

300 Kč (354 Kč)
1 025 Kč (1 211 Kč)

Dražitel č.37, 26. 3. 2017 00:00