(Talich Václav, Kubelík Rafael) Památník s podpisy.
Clpl. vazba s ražbou a zlacením, kartonové pouzdro. 40. léta 20. století. Podepsáni převážně hudební skladatelé a virtuozi, např. Václav Talich, Rafael Kubelík, Jindřich Jindřich, kontrabasista František Pošta, Karel Hršel, herec Václav Vydra st. a další. Podpisy z obou stran památníku.
900 Kč (1 063 Kč)
900 Kč (1 063 Kč)