Jedenáct grafických listů.
Chrudim, Sdružený klub pracujících - Klub přátel výtvarného umění, 1989. OBr., volně vložené listy. Soubor 11-ti grafických listů. Grafiky: Daniela Benešová - barevná kombinovaná technika, Jiří Brázda - barevná litografie, Olga Čechová - barevný dřevoryt, Milan Erazim - barevná litografie, Miroslav Houra - barevný dřevoryt, Bohuslav Knobloch - barevná litografie, Oldřich Kulhánek - barevná litografie, Petr Melan - barevná litografie, František Peterka - linoryt, Marie Michaela Šechtlová - dva barevné dřevoryty na jednom listě, Lenka Vilhelmová - barevná kombinovaná technika. Všechny listy signovány tužkou, některé datovány. Vydáno pro sjezd Sběratelů a přátel exlibris a grafiky v Chrudimi od 14. a 15. října 1989. Neudaný počet výtisků.
3 800 Kč (4 490 Kč)
3 900 Kč (4 608 Kč)
Dražitel č.7, 25. 3. 2017 20:06