Váza.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Lept 6 x 4,3 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed K. Šafář 74. Tisk na ručním papíře z Velkých Losin.

Váza.

50 Kč (59 Kč)