Dopis Antonínu Tvrdému.

Resler, Kamill (1893 - 1961)

Datováno V Praze, dne 26. srpna 1940. Psáno po jedné straně na stroji, podpis černým perem. Resler poeticky popisuje poškození knihy červotočem. Odesílatel: Kamill Resler, Zderaz 11, Praha II. Adresát: Pan Antonín Tvrdý, Jeseniova 1535. Praha - Žižkov.

Dopis Antonínu Tvrdému.

100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)

Dražitel č.1, 23. 3. 2017 10:13