Fantazie.
Barevný akvarel 11 x 14,9 cm. Signováno tuší vpravo nahoře V. Zykmund, nedatováno. Na akvarelu podepsáni Bohdan Lacina, Vilém Reichmann (jappy).
Kresby, Skupina Ra
Kresby, Skupina Ra
1 400 Kč (1 610 Kč)
1 400 Kč (1 610 Kč)