Kočky.
Barevná kombinovaná technika 25,2 x 19,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 1973. List č. 19/50.
Chagall II., str. 246.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)