Kočky.

Filippovová, Marie (1938)

Barevná kombinovaná technika 25,2 x 19,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 1973. List č. 19/50.

Chagall II., str. 246.

Kočky.

250 Kč (295 Kč)