(vazba) První noc u mrtvoly.

Arbes, Jakub (1840 - 1914)

Praha, Václav Pour, 1942. Příběhy svazek 2. Clkož. vazba s ražbou, stříbrná ořízka, kapitálek, košilka, kartonové pouzdro s aplikovaným pap. štítkem, ochranné kartonové pouzdro. Vázal Jiří Fogl v roce 2007. Signováno a datováno tužkou v tiráži. Signováno značkou na předsádce. 50 (1) s. Šest orig. litografií Antonín Strnadel. Typografická úprava Oldřich Menhart. Celkem 600 výtisků, z toho 100 číslovaných na ručním papíře Pannekoek. Tento výtisk obyčejný.

Bubla 2245.

První noc u mrtvoly.

2 200 Kč (2 599 Kč)
2 400 Kč (2 836 Kč)

Dražitel č.23, 25. 3. 2017 23:38