Břetislav Jílek.
Barevný dřevoryt 17,8 x 12,2 cm. Nesignováno, nedatováno.
26. 3. 2017 00:08
26. 3. 2017 00:08
650 Kč (768 Kč)
650 Kč (768 Kč)
650 Kč (768 Kč)
650 Kč (768 Kč)
Dražitel č.35, 25. 3. 2017 23:53