Ex Libris M. Jančáková.
Barevný dřevoryt 7,9 x 6,5 cm. Nesignováno, nedatováno.
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
Dražitel č.24, 25. 3. 2017 16:13