Kniha Nožičkové Hany. Kopretiny a chrpy.
Barevný dřevoryt 12,5 x 9,7 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1948.
Humplík 206.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)