Exlibris Dušana Pitteová. Růže na knize.
Dřevoryt 10,5 x 10,2 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. Rok 1943.
Humplík 178.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)