Ex libris E.h. (Emanuel Hloupý).
Suchá jehla 8,2 x 4 cm. Datováno a signováno vpravo dole tužkou Josef Istler 45. List č. 35/50.
Chagall IV., str. 100 - 101.
26. 3. 2017 00:06
26. 3. 2017 00:06
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
475 Kč (561 Kč)
475 Kč (561 Kč)
Dražitel č.26, 25. 3. 2017 23:51