(Bouda Jiří) Pamětní list k 400. výročí narození Jana Amose Komenského.
Praha, Spolek Českých bibliofilů, 1992. OBr., nestr. (3 s.). Mědirytina signovaná a datovaná tužkou Jiří Bouda. Grafická úprava Jan Čermák. Neudaný počet výtisků na ručním papíře z Velkých Losin.
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)