(Kulhánek Oldřich, Bouda Jiří) K 90. narozeninám národního umělce Karla Svolinského.

Praha, Spolek českých bibliofilů, 1986. OBr., volně vložené listy, 30 (3) s. Vloženy 4 grafické listy: Jiří Bouda - litografie, Karel Šafář - lept, Libuše Stratilová - dřevoryt, Jaroslav Sůra - linoryt, Oldřich Kulhánek - barevný lept. Vše signováno tužkou, některé listy datovány a číslovány. Texty Josef Glivický, Dr. Bohumír Lifka, Slavomil Vencl, Dr. Blanka Stehlíková, Dr. František Dvořák, Vladimír Janovic, Jiří Žáček. Pod texty vždy faksimile podpisu autora. Typografie Bohuslav Blažej. Celkem 200 výtisků na ručním papíře z Velkých Losin. Tento č. 76/200.

Výborný stav. Sbírka MUDr. Vlastimila Janíčka.

K 90. narozeninám národního umělce Karla Svolinského.

2 300 Kč (2 717 Kč)