Zpívej píseň, Hoopoe.
Barevný oceloryt 9,2 x 6,6 cm. Signováno a datováno vpravo dole v desce J. Herčík 1973 a vpravo dole tužkou. List č. 39/200. Slepotiskové razítko dole uprostřed.
Chagall III., str. 134 - 135.
170 Kč (201 Kč)
170 Kč (201 Kč)