Ladislav Zívr.

Hradec Králové, Kruh, 1971. Ars svazek 10. OBr., volně vložené listy, 8 (4) s. textu + 6 litografií signovaných tužkou Ladislav Zívr, jedna datována. Text Jaromír Zemina. Celkem 400 výtisků.

První vydání.

Ladislav Zívr.

26. 3. 2017 00:11

550 Kč (650 Kč)
2 305 Kč (2 723 Kč)

Dražitel č.25, 25. 3. 2017 23:56