(Roučka Pavel) Blízkost.

Žáček, Jiří (1945)

Praha, Spolek českých bibliofilů, 1980. Edice 44. OBr., volně vložené listy. 4 (1) s. + čtyři barevné litografie Pavla Roučky signované a číslované tužkou uprostřed. Typografická úprava Bohuslav Blažej. Neudaný počet výtisků. Exemplář č. 96/200. V tiráži podpis Jiřího Žáčka.

Blízkost.

400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)

Dražitel č.28, 25. 3. 2017 21:37