p.f. 1962 E.H. (Emanuel Hloupý).

Balcar, Jiří (1929 - 1968)

Arch papíru. Vlevo orig. lept 13,8 x 7,6 cm. Signováno a datováno tužkou vpravo dole Jiří Balcar 61. Vpravo modrým perem text.

Chagall I., str. 74.

26. 3. 2017 00:35

250 Kč (295 Kč)
876 Kč (1 035 Kč)

Dražitel č.26, 26. 3. 2017 00:20