(Jíra Josef) Pamětní list k slavnostnímu večeru akad. malíře Josefa Jíry.
Praha, Spolek českých bibliofilů, 1989. Arch papíru. Vpravo barevná suchá jehla 10,5 x 7,5 cm od Josefa Jíry. Signováno a datováno vpravo dole tužkou J. Jíra 89. Vlevo tištěný text. Neudaný počet výtisků na ručním papíře z Velkých Losin.
Chagall IV., str. 259 - 260.
Výborný stav. Sbírka MUDr. Vlastimila Janíčka.
450 Kč (532 Kč)
450 Kč (532 Kč)
626 Kč (740 Kč)
626 Kč (740 Kč)
Dražitel č.6, 25. 3. 2017 22:25