Kompozice.
Autorizovaná reprodukce originální fotografie 18,3 x 13,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.
Chagall XII., str. 292 - 293.
Fotografie, Skupina Ra
Fotografie, Skupina Ra
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
Dražitel č.9, 21. 10. 2016 15:29