Objekty.
Originální fotografie 16 x 23 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Vilém Reichmann 83. Montováno na karton. Pasparta.
Chagall XII., str. 292 - 293.
Vynikající stav.
Fotografie, Skupina Ra
Fotografie, Skupina Ra
5 500 Kč (6 498 Kč)
5 500 Kč (6 498 Kč)