Collyrie.
Monotyp 14,6 x 19,9 cm. Signováno a datováno vpravo dole JH Kocman 3.70. Pasparta.
Chagall V., str. 269 - 270.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
Dražitel č.1, 20. 10. 2016 10:11