Portrét.

Florian, Michael (1911 - 1984)

Dřevoryt 25,7 x 19,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 30/21. Tisk na ručním papíře.

Chagall II., str. 268.

Portrét.

240 Kč (284 Kč)