PF 1995 Mauler.
Kombinovaná technika 9,8 x 6,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Istler 93. List č. 48/100.
Chagall IV., str. 100 - 101.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)