Vysoká figura.
Kombinovaná technika 12,9 x 6,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Istler 94. List č. 98/100.
Chagall IV., str. 100 - 101.
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)