Vysoká figura.

Istler, Josef (1919 - 2000)

Kombinovaná technika 12,9 x 6,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Istler 94. List č. 98/100.

Chagall IV., str. 100 - 101.

Vysoká figura.

350 Kč (414 Kč)