Ex libris Dr. Ivan Hrdina. Štěstěna II. a písmena IH.

Jiřincová, Ludmila (1912 - 1994)

Lept 5,7 x 2,7 cm. Signováno uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1977.

Rybička 1077.

150 Kč (177 Kč)