Říje.
Barevný lept 15,4 x 9,8 cm. Signováno a datováno tužkou nahoře uprostřed Oldřich Kulhánek 87. List č. 61/100. Tisk na ručním papíře.
Chagall VI., str. 437 - 439.
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)