Fokalk.
Fokalk na voskovaném fotografickém papíře 12,3 x 9,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.
Fotografie, Skupina Ra
Fotografie, Skupina Ra
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)