Krajina.
Originální kresba tužkou 20,8 x 17 cm. Signováno vlevo dole tužkou, nedatováno. Montováno na karton.
Chagall V., str. 263 - 264.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)