Krajina.

Kobliha, František (1877 - 1962)

Originální kresba tužkou 20,8 x 17 cm. Signováno vlevo dole tužkou, nedatováno. Montováno na karton.

Chagall V., str. 263 - 264.

Krajina.

400 Kč (473 Kč)