P.F. 1973 Dalibor Chatrný.

Chatrný, Dalibor (1924 - 2012)

Serigrafie 14 x 10,6 cm. Signováno a datováno černým perem uprostřed.

  Chagall IV, str. 35 - 36.

P.F. 1973 Dalibor Chatrný.

150 Kč (177 Kč)