Pozvánka na večer grafiků.
Arch papíru s originální serigrafií 19,2 x 39 cm. Signováno v kameni, nedatováno. Pozvánka Klubu přátel výtvarného umění a Klubu přátel Galerie Platýz na Večer grafiků v Klubu školství Na Příkopě 10, Praha 1. Pořádáno 29. listopadu 1975 ve 20 hod.
Chagall I., str. 194 - 195.
Příležitostná a užitková grafika.
420 Kč (496 Kč)
420 Kč (496 Kč)